TDP AKDENİZ’E ATAMA İL BAŞKANI DOĞAN: “TOPLUMUN HER KESİMİYLE SIMSIKI KUCAKLAŞACAĞIZ”

Türkiye 27 Ocak 2021 19:34
Videoyu Aç TDP AKDENİZ’E ATAMA İL BAŞKANI DOĞAN: “TOPLUMUN HER KESİMİYLE SIMSIKI KUCAKLAŞACAĞIZ”
A
a
Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan, ilçe başkanlığı atamasında konuştu. Doğan, “Sağcı solcu diye bakmayacağız hepimiz, toplumun her kesimiyle sımsıkı kucaklaşacağız” dedi. 

Mustafa Sarıgül önderliğindeki Türkiye Değişim Partisi’nin Mersin’e bağlı Akdeniz ilçe başkanlığına genç iş insanı Akın Alkaç atandı. Atama programında Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan konuşma yaptı. Türkiye’nin tüm kesimlerini kucaklayacaklarını söyleyen Doğan şunları söyledi:

“VATANIMIZDA BOLLUK VE BEREKET İÇERİSİNDE OLALIM DİYECEĞİZ”

“Bugün sokak yanıyor. Gençler perişan, işsizlik hat safhada. Annelerin ise gözü yaşlı. Biz hiç kimsenin sağcılığına, solculuğuna, aleviliğine veya Sünniliğine bakmayacağız. Hepimiz öyle bir sımsıkı kucaklaşacağız ki yeter artık diyeceğiz. Biz yönetime geleceğiz kendimiz yöneteceğiz, kendimiz yönetileceğiz. Biz artık cennet vatanımızda varlık, bolluk ve bereket içerisinde olalım diyeceğiz. Cümle anlatıldı. Siz ise bugün aslında Mersin’e, Türkiye’ye değişimin virgülü olarak geldiniz. Yeter artık insanlık huzur, kucaklaşma, tebessüm, sevgi ve hoşgörü bekliyor diye geldiniz.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat