TDP Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Demir’den Anneler Günü için Mesaj

Genel 7 Mayıs 2021 18:32
Videoyu Aç TDP Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Demir’den Anneler Günü için Mesaj
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) kurucu üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Demir, Anneler Günü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kadınların üstlendiği annelik sorumluluğunun ne denli kıymetli olduğunu belirten Demir, “Toplumu var eden kadınlar, annelik gibi kutsal bir vazifeyi üstleniyorlar. Bizleri dünyaya getiriyor; karşılıksız sevgi, sonsuz hoşgörü ve şefkat gösteriyorlar. Tüm bunlar için onlara sonsuza dek minnettar kalacağım” dedi. Annelerin vazifesinin her şeyden daha önemli olduğunu vurgulayan Genel Başkan Yardımcısı Demir, “Tüm meslek gruplarını, bütün siyasetçileri ve dünya üzerindeki herkesi bir anne yetiştiriyor. Bizleri doğruya ve güzele yönlendirerek yetiştiren tüm annelerimize şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Parti politikalarını kadın ve kadının mutluluğu üzerine geliştirdiklerini söyleyen TDP’li Demir, “Vermiş oldukları özveri ve üstlenmiş oldukları annelik vazifesinin sorumluluğunun karşılığı her zaman en iyisi ve en güzeli olmalıdır. Bu nedenle parti politikalarımızı kadınlarımızın ve annelerimizin mutluluğu üzerine geliştiriyoruz” şeklinde konuştu. Vatanına ve millete hayırlı nesillerin yetişmesinin en büyük temennisi olduğunu ifade eden Demir, şunları ekledi:
“Gelecek için temel temennim vatanımız ve milletimiz için hayırlı nesiller yetişmesidir. Annelerimizin çocuklarına benliklerini aşan sevgi ve hoşgörü verdiğini gördükçe bu dileğimin gerçekleşeceğinden emin oluyorum. Üstlendikleri sorumluluk ve sundukları sonsuz sevgi için tüm annelerimize teşekkür ediyorum. Annelerimizin ve yüreğinde anne sevgisini hisseden tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.”
1000
icon
Hülya İlhan 10 Mayıs 2021 08:02

Çok teşekkürler ediyorum partimizin kadınlara verdiği değer için. Ayrıca bu güzel duygu ve düşüncelerine gönülden tebrik ediyorum.Orfu il kadın kolu bsk... saygılarımla

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat