TDP ÇORUM İL BAŞKANI İBRAHİM ER, 23 NİSAN’I KUTLADI

Genel 22 Nisan 2021 21:18
Videoyu Aç TDP ÇORUM İL BAŞKANI İBRAHİM ER, 23 NİSAN’I KUTLADI
A
a
Türkiye Değişim Partisi Çorum İl Başkanı İbrahim Er, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın yıl dönümünde kutlama mesajı yayımladı. Mesajda şu ifadeler yer aldı:
“Bizler büyük bir milletin evlatlarıyız. Evlatlarımız da bu büyüklüğe yakışır bir şekilde yetişmeli ve Türkiye’nin geleceğine yön vermelidir. Bu nedenle onların yetişmesi noktasında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolda eğitimimi şekillendirmeli ve onları geleceğe hazırlamalıyız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın asıl amacı da tarihin önemini evlatlarımıza anlatmak ve onları geleceğe bu anlayış ve düşünce ile yürütmektir.
 İçinde bulunduğumuz dönemde ülkemizin sağlığı ve verilen emekler adına her ne kadar sokaklarda, caddelerde, statlarda bir araya gelemesek de günün anlam ve önemini içimizdeki coşku ve heyecanla yaşatmaktayız. 
  Geleceğin mimarı olan tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duyularımla kutlar, böyle anlamlı bir günü geleceğe miras bırakan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün kahramanlarımıza minnetle teşekkür ederim.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat