TDP’DE GENÇ’E ÖNEMLİ GÖREV

Genel 2 Kasım 2021 22:50
Videoyu Aç TDP’DE GENÇ’E ÖNEMLİ GÖREV
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Pm Üyesi Genel Başkan Yardımcısı Serkan Genç, Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Başdanışmanı oldu.

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı Serkan Genç yaptığı açıklamada ''Genel Başkanımız liderliğinde Milletimize verdiğimiz eşit, özgür ve adil bir yönetim için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. TDP olarak Türkiye’nin her yerinde teşkilatlarımız örgütleniyor. Türkiye’de 180 gün gibi kısa bir sürede örgütlenen başka bir siyasi parti yok. Kurultayımızı yaptık, seçime girme yetkisini aldık. Artık oy pusulalarında kalbimiz var. Biz parti olarak yapılacak bütün seçimlere hazırız'' dedi.
Kötü yönetilen ekonominin faturasının sürekli halka kesildiğini ifade eden Genç, “Ülkemizde hiçbir şey yolunda gitmiyor. Halkımız her gün yeni bir zam haberiyle uyanıyor. Pandemi sürecinde ülke ekonomisine ciddi katkı sağlayan sanayicilerimiz de zamlardan nasibini aldı. Sanayicilerimizin kullandığı doğalgaza Yüzde 48 zam yapıldı. Durdurulamayan gıda fiyatlarına çözüm olarak tarım market açan iktidar şimdide benzinlik mi açacak? Halkımızın umudu Sarıgül ve kadroları geliyor” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat