TDP Genel Başkan Yardımcısı Demir:  “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü Kutluyorum”

Genel 30 Nisan 2021 13:11
Videoyu Aç TDP Genel Başkan Yardımcısı Demir:  “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü Kutluyorum”
A
a
Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Demir,1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, dün olduğu gibi bugün de, emekçilerin kazanılmış haklarını yok edecek, tırpanlayacak, esnetecek hiçbir harekete izin vermeyeceklerini, emeğin yanında, emekçilerle birlikte olacaklarını, alın terinin karşılığının verilmesi için tüm güçleri ile mücadele edeceklerini vurguladı.

Demir mesajında: “Toplumsal hayat virüs nedeniyle bir defa daha durma noktasına gelmiş durumda. Bu süreçte emekçi kardeşlerimiz tüm güçleriyle kalkınmamız için çalışmaktadırlar. Ülkemizde ve dünyada emek gücü, örgütlü mücadelesi sayesinde bugünkü konumunu elde etmiştir. 1 Mayıs, hakların elde edildiği, işçi emeğinin unutulmadığı, örgütlü mücadelenin bayram gününe dönüştüğü büyük bir mücadeledir. 
 Her şartta helal lokmasını alın teriyle kazanan ve zorluklara göğüs geren işçi kardeşlerimizin bir gün değil her gün yanlarındayız.  Bu duygu ve düşüncelerimle, bütün emekçi dostlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü in içten duygularımla kutluyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat