TDP Genel Sekreter Yardımcısı Bilgin’den Babalar Günü Kutlaması

Genel 19 Haziran 2021 22:00
Videoyu Aç TDP Genel Sekreter Yardımcısı Bilgin’den Babalar Günü Kutlaması
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Sekreter Yardımcısı Gizem Bilgin, Babalar günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

TDP Genel Sekreter Yardımcısı Bilgin mesajında: “Yüreklerinde taşıdıkları sevgi ve şefkati evlatlarından hiçbir zaman esirgemeyen, bu yüzden evlatları tarafından her zaman örnek alınan babalarımız, yüklendikleri manevi sorumlulukları da unutmayarak, aile içerisinde sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarının kurulmasında ve devam etmesinde büyük rol üstlenmektedirler. Ailenin koruyucu ve kararlı duruşuyla güven kaynağı, gösterdikleri özverilerle bir fedakârlık timsali olan babalarımız; evlatlarına ömür boyu maddi-manevi her türlü desteği veren ve kendi mutluluğundan önce çocuklarının mutluluğunu düşünen erdem sahibi insanlardır. Hayatımızın her anında varlıklarıyla bizleri onurlandıran babalarımız, aile içerisinde üstlenmiş oldukları görev ve sorumlulukları büyük bir özveriyle yerine getirmektedirler.

Toplumu oluşturan aile kurumunun devamını sağlamak ve topluma hem sağlıklı hem de faydalı bireyler yetiştirmek için var gücüyle çalışan babalarımız büyük fedakârlıklar göstermektedirler.  Aile huzurunun ve mutluluğunun devamı için ömrünü bizlere vakfeden babalarımıza hak ettikleri değeri vermeli, saygıda kusur etmemeliyiz. Bizlerle sevinen, bizlerle üzülen ve bizleri mutlu gördükçe daha da bahtiyar olan babalarımızın bu mutluluğunu daimi kılmak için ailemize, vatanımıza ve milletimize hayırlı hizmetler vermenin gayreti içerisinde olmalıyız. Onlara yalnızca Babalar Gününde değil, bizlere ihtiyaç duydukları her dönemde destek olmalı, bizler için ne kadar değerli olduklarını daima hissettirmeliyiz.
        Bizleri yaşama hazırlayan, her zaman bizlere destek olan, sevgisi ve hoşgörüsünü bizlerle paylaşan babalarımız, vazgeçilmez değerlerimiz, hayat zenginliğimizdir. Bizler de sadece bu anlamlı günde değil, inançlarımızın da bir gereği olarak, babalarımızın gönüllerini hoş tutmalı, onlara saygı ve sevgimizi en güzel şekilde göstermeliyiz.
        Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin babaları başta olmak üzere çocuklarına karşı merhamet sahibi olan, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan tüm babalarımızın yüzlerinde tebessümün, yüreklerinde huzur ve mutluluğun hiç eksik olmaması dileğiyle bu anlamlı gününü en içten ve samimi duygularımla kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat