TDP Genel Sekreter Yardımcısı Gizem Bilgin: “14 Mart Tıp Bayramı’nı Tebrik Ediyorum”

Genel 13 Mart 2021 16:03
Videoyu Aç TDP Genel Sekreter Yardımcısı Gizem Bilgin: “14 Mart Tıp Bayramı’nı Tebrik Ediyorum”
A
a
Türkiye Değişim Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Gizem Bilgin, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.  TDP Genel Sekreter Yardımcısı Gizem Bilgin mesajında: “İnsanlığın varoluşuyla birlikte ortaya çıkan hekimlik mesleği, önemini hiçbir dönemde kaybetmemiş ve toplumunda kutsal bir meslek olarak kabul görmüştür. Günümüzde ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden biri sağlık hizmetlerindeki ulaştığı başarı oranıdır.

İnsan hayatı ve sağlığı için verdikleri fedakâr hizmetleri, mesai kavramı gözetmeden gece gündüz görev yapan ve büyük bir özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımızın, 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik ediyorum. Bizler kimi zaman canımızı, kimi zaman sevdiklerimizi en aciz ve çaresiz kaldığımız anlarda onlara emanet ediyor ve şifa bulmayı bekliyoruz. Böylesine önemli bir görevi yerine getiren sağlık çalışanlarına yılın bir günü değil her günü saygı duymalıyız. Her mesleğin kendine göre zorluğu vardır ve her meslek kendince bir önemi hak eder. İnsan sağlığı her şeyin üzerindedir bizler için. Bu sebeple insanların huzurlu ve sağlıklı yaşaması için emek harcayan bir mesleğin çalışanlarının da bu saygı ve hürmeti tam anlamıyla hak ettiklerine inanıyorum.

Koronavirüs sürecinin kahramanları, ülkemizin dört bir köşesinde, insan hayatını her türlü menfaatin üzerinde tutarak fedakârca hizmet veren, günün 24 saati kesintisiz verilen sağlık hizmetlerinde emeği, katkısı olan sağlık çalışanlarına başarılar diliyorum. 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik ediyorum “dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat