TDP Genel Sekreter Yardımcısı Gizem Bilgin konuştu: "Anneler, toplumun tamamıdır" 

Genel 8 Mayıs 2021 15:59
Videoyu Aç TDP Genel Sekreter Yardımcısı Gizem Bilgin konuştu: "Anneler, toplumun tamamıdır" 
A
a
Türkiye Değişim Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Gizem Bilgin, Anneler Günü nedeniyle açıklamalarda bulundu. Annelik kavramının verilen sevgi, şefkat ve özveriden doğduğunu belirten Bilgin, "Yüreğinde anne sevgisini hisseden ve toplumu değiştirmek için sevgisini kullanan tüm kadınlarımız Anneler Günü'nüz kutlu olsun" dedi. 

Bir annenin sadece sevgiyle tüm dünyayı değiştirebileceğini ifade eden Gizem Bilgin, "Annelerimizin yüreğindeki sevgi bambaşka. Bir çocuk yetiştirirken sadece çocuğu değil; aynı anda tüm dünyayı sevebiliyorlar. Böylelikle ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi dünya üzerinde gördüğümüz her şey birden kadının eseri haline dönüşüyor. Anne bir çocuğu yetiştiriyor, yetişen çocuk topluma katkı sağlıyor. Yine o çocuk büyüdüğünde, kendi çocuğunu yetiştiriyor. Dolayısıyla anneler veya kadınların toplumun yarısı olduğunu kabul edemem. Hem anneler hem de kadınlar aslında toplumun tamamıdır" diye konuştu. 

Her bir annenin çok kıymetli olduğunu belirten Bilgin, "Annelerimiz için her zaman en güzelini diliyorum. Bizlere vermiş oldukları sevginin karşılıklarını almalarını temenni ediyorum" şeklinde konuştu. Annelerin bir gün değil, her gün hatırlanması gerektiğini söyleyen Genel Sekreter Yardımcısı Bilgin, "Annelerimize adanmış tek bir günde onlara hak ettiği kıymetin karşılığını verebilmemiz mümkün değildir. Türkiye Değişim Partisi olarak onlara vereceğimiz en güzel hediye, sevgi temelinde oluşturduğumuz politikalarımız olacaktır" diyerek sözlerine son verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat