TDP Gn. Bşk. Yrd. Demir: Değişim ancak gençlikle mümkündür

Genel 17 Mayıs 2021 14:38
Videoyu Aç TDP Gn. Bşk. Yrd. Demir: Değişim ancak gençlikle mümkündür
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Demir, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı. 
Mesajında Genel Başkan Mustafa Sarıgül ile birlikte Türkiye Değişim Partisi kadrolarıyla Atatürkçü bir gençlik ile geleceğe yürümek hedefleri olduğunu hatırlatan TDP Genel Başkan Yardımcısı Demir şunları söyledi:
“Bugün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’dır. Bütün gençlerimize kutlu olsun! Ne yazık ki, son dönemlerde gençlerimiz işsiz, gençlerimiz ümitsiz ve üzülerek görüyoruz ki bazı gençlerimiz bu ümitsizlik neticesinde yurt dışına gitmeyi düşünüyor. Gençliğimizin bu durumda olmasının yegâne sebebi şüphesiz iktidarda olanlardır. Fakat buradan bu vesileyle gençlerimize seslenmek istiyorum, Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül liderliğinde Türkiye Değişim Partisi olarak tam da bu ümitsizliğe bir çare olmak, bu karamsar tabloyu değiştirmek, Türkiye’nin değişim umudu olmak için yola çıktık. Yola çıkarken tıpkı Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk gibi bizim de en güvendiğimiz yoldaşlarımız gençlerimizdir. Çünkü ‘değişim’ ancak gençlikle mümkün olur. Gençlik ise ‘değişim’ demektir. Aydınlık bir yarına inanan, Atatürkçü değerlere önem veren ve en çok ihtiyaç duyduğumuz bu zamanda emanete sahip çıkan gençlerimize selam olsun. Bu vesileyle Atatürk’ün 19 Mayıs’ta Samsun’a çıkarak milli mücadeleyi başlattığı bu önemli günün yıldönümünde Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun!”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat