TDP Gn. Sek. Yrd. Bilgin: Gençliğimizle el ele iktidara yürüyeceğiz

Genel 17 Mayıs 2021 16:32
Videoyu Aç TDP Gn. Sek. Yrd. Bilgin: Gençliğimizle el ele iktidara yürüyeceğiz
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Sekreter Yardımcısı Gizem Bilgin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı. 
Mesajında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlikle iftihar edip onlara güvendiğini hatırlatan TDP Genel Sekreter Yardımcısı Bilgin şunları söyledi:
“Ulu Önderimiz Atatürk, ‘Gençlikle iftihar ediyorum ve gençliğe güveniyorum’ sözleriyle Cumhuriyet tarihindeki bütün gençlere seslenmiştir. Bugün geldiğimiz noktada Atatürkçü cumhuriyet değerleri büyük bir saldırı altındadır. Gençlerimizin işi, aşı ve geleceği ellerinden alınmak istenmiş, memleket iktidarı yönetenler tarafından bir yangın yerine çevrilmiştir. Ancak Türkiye Değişim Partisi kadroları olarak bizler, genel başkanımız Mustafa Sarıgül liderliğinde tıpkı Ulu Önderimiz Atatürk gibi gençlikle iftihar ediyor ve onlara güveniyoruz. Çünkü gerçekten de başta partimizin kadroları olmak üzere bugün ülkemizi çağdaş bir geleceğe taşıyacak olan yine gençler olacaktır. Atatürk’ün kurduğu ve gençlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyet’i şüphesiz ilelebet yaşayacak ve payidar kalacaktır. İlk günkü heyecanla ve dinamizmle ülkemize hizmet edeceğiz ve bu ülkenin birilerinin keyfi için peşkeş çekilmesine asla izin vermeyeceğiz. ‘Değişim’ sloganıyla çıktığımız bu yolda gençlerimizle birlikte yine ve yeniden şanlı Cumhuriyetimizi layık olduğu noktaya taşıyacak ve bu inançla iktidara yürüyeceğiz. Bu vesileyle Atatürk’ün Samsun’a çıkarak milli mücadeleyi başlattığı bu önemli günün yıldönümünde bütün gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayram’ını gönülden kutlarım.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat