TDP'in Çankaya İlçe Başkanından Anneler Günü Mesajı 

Genel 7 Mayıs 2021 16:20
Videoyu Aç TDP'in Çankaya İlçe Başkanından Anneler Günü Mesajı 
A
a
Türkiye Değişim Partisi Çankaya İlçe Başkanı  Alper Bilgin, Anneler Günü ile ilgili mesajlar verdi. Annelerin toplumu var eden temel yapı taşı olduğunu belirten Başkan Bilgin, "Toplum içerisinde ne görevi üstleniyor olursak olalım annelerimizin arkamızdaki varlığı bize her zaman güç veriyor" dedi. 

Bir annenin sevgisinin ve duasının her şeyden kıymetli olduğunu belirten Başkan Bilgin, "Dünyanın en kutsal varlıkları annelerimiz, bizleri dünyaya getirmeleri ve yetiştirmeleriyle müthiş bir özveri veriyorlar. Bizlere verdikleri sevgi, şefkat ve değerin yerini hiçbir şey tutamıyor. Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin" dedi. 

Anneler Günü vesilesiyle Türkiye Değişim Partisi'nin kuruluş değerlerine değinen Bilgin, "Türkiye Değişim Partisi, sevgi temelinde kurulan bir siyasi partidir. Genel Başkanınız Mustafa Sarıgül ile birlikte yola çıkarken partinin kıymet verdiği sevgiyi gördüm ve bu doğrultuda adımlar attım. Sevgi anne, babaya, eşe veya herhangi bir canlıya duyulabilir. Ancak annenin çocuğuna verdiği sevginin başka birine duyulabildiğine henüz rastlamadım" diye konuştu. 

Başkan Bilgin, açıklamalarında annelere vermiş oldukları özveriden dolayı teşekkür etti. Bu özverinin kıymetini bildiklerini dile getiren Bilgin, "Annelerimizin vermiş olduğu emek ve özveri her şeyden kıymetlidir. Bugün vesilesiyle annelerimize bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Varlıklarıyla bize güç veren annelerimiz, Anneler Günü'nüzü en içten dileklerimle kutlarım" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat