TDP KARESİ İLÇE BAŞKANI AKMAN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI

Genel 14 Temmuz 2021 22:23
Videoyu Aç TDP KARESİ İLÇE BAŞKANI AKMAN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI
A
a
Türkiye Değişim Partisi Karesi İlçe Başkanı Erkan Akman,  15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 
Başkan Akman mesajında: “Aziz Milletimiz, Milli İradenin Zaferi olan 15 Temmuz gecesi milli iradeye sahip çıkmak adına cesurca ve kararlılıkla mücadele etmiş ve canı pahasına hain darbe girişimine karşı koymuştur. Genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla, erkeğiyle meydanları dolduran milletimizin eşsiz zaferinin beşinci yıldönümünde Demokrasi, Milli Birlik ve Beraberlik Gününü gururla kutluyoruz.

Vatan, istiklal ve istikbal tehlikeye düştüğünde birlik ve beraberliğin nasıl sağlanacağını, nasıl tek yürek olunabileceğini, tüm dünyaya gösteren değerli milletimiz tarih boyunca nice ihanetlere göğüs germiştir. Fetö ihanet şebekesinin tertibi olan darbe teşebbüsü de halkımızın 15 Temmuz gecesinde gösterdiği kahraman direniş sayesinde emeline ulaşamamış, halkımız bir kez daha kendisine yakışanı yaparak vatanı ve bayrağı uğruna canını ve kanını vermekte asla tereddüt göstermemiştir.
Bu vesileyle canını hiçe sayarak şehitlik mertebesine ulaşan kıymetli vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, Gazilerimize ve bu kahraman direnişte meydanlarda yer alarak, nöbet tutarak milli iradeye gönülden bağlılığını gösteren Aziz Milletimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat