TDP Kurucu Gen. Sek. Yrd. Nerse: Türk gençliğiyle birlikte durmadan, yorulmadan yürüyeceğiz

Genel 17 Mayıs 2021 14:29
Videoyu Aç TDP Kurucu Gen. Sek. Yrd. Nerse: Türk gençliğiyle birlikte durmadan, yorulmadan yürüyeceğiz
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Kurucu Genel Sekreter Yardımcısı Av. Muzaffer Rıza Nerse, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı. 

Mesajında 19 Mayıs’larda yaşı kaç olursa olsun her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının kendini genç hissettiğini ve bu güzel bayramdan dolayı Atatürk’e minnettar olduğunu ifade eden TDP Genel Sekreter Yardımcısı Av. Nerse şunları söyledi:
“Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk bu ülkenin gençlerine 19 Mayıs’ı armağan etmiştir. Her yıl 19 Mayıs’ta yaşı ne olursa olsun bütün Türk halkı bu vesileyle Atatürk’ü minnetle anar ve kendini genç hisseder. Her ne kadar bazı mihraklar tarafından Türk halkının kalbinden Atatürk sevgisi çıkarılmak istense de, ne aziz bir milletiz ki, buna asla ama asla izin vermedik ve vermeyeceğiz. Atatürk bir sözünde, “Türk gençliği amaca, bizim yüksek ülkümüze, durmadan, yorulmadan yürüyecektir.” Demektedir. Peki Atatürk’ün işaret ettiği bu amaç ve yüksek ülkü nedir? Elbette çağdaş, aydınlık ve büyük bir Türkiye’dir. Biz de Türkiye Değişim Partisi olarak ‘değişim’ sloganıyla ve Atatürk’ün işaret ettiği bu amaç ve yüksek ülküye durmadan, yorulmadan yürüme azmiyle yola çıktık. Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül’ün liderliğinde gençliğimizi yeniden layık olduğu yarınlara kavuşturacak ve iktidara geleceğiz. Bu vesileyle Atatürk’ün Samsun’a çıkarak milli mücadeleyi başlattığı bu önemli günün yıldönümünde Yüce Türk milletinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayram’ını en içten dileklerimle kutluyorum.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat