TDP Kurucu Genel Sekreter Yardımcısı Nerse’den bayram mesajı

Genel 12 Mayıs 2021 20:59
Videoyu Aç TDP Kurucu Genel Sekreter Yardımcısı Nerse’den bayram mesajı
A
a
Türkiye Değişim Partisi Kurucu Genel Sekreter Yardımcısı Av. Muzaffer Rıza Nerse, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. 

Mesajında Ramazan Bayramı’nın bütün insanlığa hak, hukuk ve adaletin hüküm sürdüğü bir atmosfer sağlamasını temenni eden TDP Kurucu Genel Sekreter Yardımcısı Nerse, şunları söyledi:

“Malumunuz bir aylık kutsal Ramazan ayının sonunda Kadir Gecesi’nin idrak ettik ve Bayram’a kavuştuk. Bunun sevincini yaşamaktayız. Şüphesiz bayramlara sevinçle, huzurla ve neşeyle kavuşmak bütün insanlar için bir temel haktır ve bayramlar kutsal zaman dilimleridir. Dünya son zamanlarda bir virüs ile sarsılmış haldeyken, bugünlerde bir de İslam alemi Kudüs’teki saldırılardan dolayı ayrı bir hüzün yaşamaktadır. Kadınlar ve çocukların da hayatını kaybettiği bu saldırıları insanlık ve adalet adına kınıyorum. Bütün çocukların ve bütün insanlığın bayram gibi bayramlara kavuştuğu, adaletin, barışın ve huzurun hüküm sürdüğü yarınlara eriştiğimiz güzel bir bayramı Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Dilerim ki Ramazan Bayramı ihtiyacımız olan büyük “değişimin” zeminini hazırlasın ve bizi idealimizdeki Türkiye’ye kavuştursun. Türkiye’mizin Ramazan Bayramı Kutlu Olsun!”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat