TDP’Lİ BAŞKANDAN SIRA DIŞI ÇAĞRI: “YURTLARDA 14 GÜN MİSAFİR EDELİM”

Genel 24 Mart 2021 16:55
Videoyu Aç TDP’Lİ BAŞKANDAN SIRA DIŞI ÇAĞRI: “YURTLARDA 14 GÜN MİSAFİR EDELİM”
A
a
Ankara’da gerçekleşen AK Parti kongresi ile ilgili bir açıklama yapan Türkiye Değişim Partisi (TDP) Çorum İl Başkanı İbrahim Er, “Kongre dönüşü bu sorumluluk sahibi arkadaşları yurtlarda 14 gün misafir edelim” dedi.

Mustafa Sarılgül’ün önderliğinde kurulan Türkiye Değişim Partisi’nin Çorum İl Başkanı İbrahim Er, alışılmadık bir çağrıda bulundu. Ankara’da gerçekleşen AK Parti 7. Olağan Kongresine katılan isimlerin 14 gün boyunca yurtta karantinada tutulması için açıklama yapan Başkan Er, şu ifadelerini kullandı:
“Çorum çok yüksek riskli iller arasında yer alıyor. Bir de şimdi büyük kongrelerle karşılaşıyoruz. Burada herkesin sorumluluk alması lazım. Çorum’dan otobüslerle Ankara’ya giden AK Parti İl Başkanı da dahil birçok kişi var. Bu kişilerin aileleri de risk altında. Kongre dönüşü hem onların ailelerinin sağlığı hem de Çorum’un sağlığı adına, bu sorumluluk sahibi arkadaşları yurtlarda 14 gün misafir edelim.”
1000
icon
Mevlude avci 25 Mart 2021 23:10

Agziniza yureginize saglik sayin il basakanim dusunceleriniz fikirlerniz cok guzel cocuklarimiz bizim gelecegimiz onlara birsey olursa hepimiz cok uzuluruz kongreden gelenler hic kimseyi rikse atmadan 14 gun izole olmalari sart hele hele cocuklarimiz icin

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat