TDP’Lİ ESER: “BU İKTİDARI DEĞİŞTİRDİĞİMİZ TAKTİRDE HİÇBİR ENDİŞEMİZ KALMAYACAK”

Genel 19 Haziran 2021 15:47
Videoyu Aç TDP’Lİ ESER: “BU İKTİDARI DEĞİŞTİRDİĞİMİZ TAKTİRDE HİÇBİR ENDİŞEMİZ KALMAYACAK”
A
a
TDP Bolu İl Başkanı Mithat Eser, ülkenin pek çok sorunu olduğunu ifade ederek, “Halkımızın iktidardan ağzı hayli yanmış durumda” dedi.

Bolu’da bir esnaf olan ve emlak danışmanlığı yapan Türkiye Değişim Partisi Bolu İl Başkanı Mithat Eser, çocukların ve gençlerin gelecek kaygısı olduğunu, eğitimle ilgili endişelerin bulunduğunu belirterek, “Biz bu iktidarı değiştirirsek ne eğitim ne de gelecek konusunda hiçbir endişemiz kalmayacak.” dedi.

“TÜM ÖRGÜTLENMELERİMİZ TAMAM”

Kongre süreci ile ilgili de konuşan Başkan Eser, Bolu’da tüm örgütlenmelerini tamamladıklarını, kongre süreçlerinin devam ettiğini ifade ederek “Ayın 29’unda merkez ilçe kongremiz var. İnşallah biz de büyük kurultayımıza girmiş olacağız.” şeklinde konuştu.

“ESNAF İŞ YAPAMADIĞINDAN DERT YANIYOR”

Tüm kesimlere hitap ettiklerinin altını çizen TDP’li Eser, “Bizim sağımız solumuz yok. Gençlerden güzel geri dönüşler alıyoruz. Esnafın ve vatandaşların desteği arkamızda.” dedi. Sokaktan gelen tepkileri de anlatan Başkan Eser, “Esnafımıza ziyaretler gerçekleştirdiğimizde iş yapamadıklarından dolayı dert yanıyorlar. Halkımız iktidardan ağzı hayli yanmış durumda. Çok sıkıntılı geçiyor sokak çalışmalarımız. Esnaf ve halkımız çok dertli. Ekonomik olarak çok zor bir süreçten geçiyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin ama biz bunu TDP iktidarında çözüme kavuşturacağız.” ifadelerini kullandı.

“BOLU DA ÜLKEMİZ GİBİ DIŞARIDAN ALAN BİR ŞEHİR HALİNE GELDİ”

Bolu’daki problemlere de parmak basan Eser, “Bolu özelinde kendim de bir esnaf olarak, bu pandemi döneminde sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Esnaf yara almış durumda. Esnafımızın problemleri belli, tüm problemleri biliyoruz. Bizler bu problemlerin çözümünü de biliyoruz ve çözümün ilk adımı değişim olacaktır, bunu görüyoruz. Üretim, ekonomik durum gibi pek çok sıkıntı var. Çiftçilik de aynı şekilde bitmiş vaziyette. Burada hiçbir şey kalmadı. Bolu’nun dikkate değer, üreten bir şehir olma konumu vardı ancak şu an aynı ülkemiz gibi dışarıdan alan bir şehir olduk.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat