TDP’Lİ KEMER: “MİLLETE ZULÜM EDİLMEMELİ, ERKEN SEÇİM GÖZDEN GEÇİRİLMELİ”

Genel 22 Kasım 2021 17:45
Videoyu Aç TDP’Lİ KEMER: “MİLLETE ZULÜM EDİLMEMELİ, ERKEN SEÇİM GÖZDEN GEÇİRİLMELİ”
A
a
Türkiye Değişim Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Murat Kemer, ekonomideki gelişmeleri değerlendirdi.

Türkiye seçim atmosferine yaklaştıkça ve muhalefetten erken seçim talepleri gelince sular iyice kaynadı. Türkiye Değişim Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Murat Kemer de yaşanan gelişmelerle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Başkan Kemer şunları söyledi:

“ÜLKE OLARAK UÇURUMUN KENARINDAYIZ”

“Ülke olarak uçurumun kenarında dar bir patikadan geçiyoruz. Aşağıya bakamıyoruz çünkü aşağının uçurum olduğunu biliyoruz. Her an düşebiliriz ancak bunun için bir şey yapılmıyor. Yapılmadığı gibi yürüdüğümüz bu patika daha da daraltılmak isteniyor. Bu patika ekonomimiz, üstünden geçmeye çalışan da ay sonunu getirmeye çalışan vatandaşlarımız. Ekonomimiz zor durumda, mevcut yönetim halkın imdadına yetişemiyor. Daha doğrusu kulak asmıyor. Bu nedenle erken seçim konusu ciddi olarak artık iktidar tarafından da gözden geçirilmeli ve millete daha fazla zulüm edilmemelidir.”

“TÜRKİYE’YE MUTLULUĞU HATIRLATACAĞIZ”

“Paramızın bu kadar değer kaybettiği, zam üstüne zamların yapıldığı, halkın kemar sıkmaktan çatlayacağı bu dönemde alınacak en makul karar erken seçimdir. Tabi sadece erken seçimle de işler çözülmüyor. Bu seçimde iktidarda olacak parti de önem teşkil ediyor ve biz Türkiye Değişim Partisi olarak bu göreve ve tüm sorunları çözmeye talibiz. İnsanımıza olan inancımız, güvenimiz yüksek. Türkiye’ye değişimi getireceğiz. Türkiye’ye mutluluğu hatırlatacağız”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat