TDP’Lİ MALGAF: ÜLKEYE BİZİM İKTİDARIMIZ GEREK!

Genel 16 Kasım 2021 15:38
Videoyu Aç TDP’Lİ MALGAF: ÜLKEYE BİZİM İKTİDARIMIZ GEREK!
A
a
TDP Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçtiğimiz aylarda çıkarttığı kitabı ve iktidarın politikalarını eleştirerek açıklamalarda bulundu.

“Hiçbir sorunu çözemiyorlar”

TDP’li Malgaf, TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün “Sayın Erdoğan, ekonominin kitabını yazmış. Doğrudur, ben de gittiğim her yerde o kitabı görüyorum. Kitabın adı: geçinemeyenler.  Açıkça görülüyor ki Ak parti artık ne pahalılık, ne işsizlik ne yoksulluk sorununu çözebilir. Çözebilselerdi 19 yıldır çözerlerdi. Bu sorunu çözebilecek tek parti Türkiye Değişim Partisi’dir” açıklamalarının ardından hükümeti eleştirel açıklamalarda bulundu.

“Her şey fahiş fiyata satılıyor”

Malgaf yaptığı açıklamada; İktidar kutuplaştırıyorsunuz diyor. Asıl en büyük kutuplaştırmayı onlar yapıyor. Görüyoruz asgari ücretlinin,  memurun, emeklinin durumunu. Marketten alışveriş dahi yapamıyorlar. İnsanların sosyal aktivitesi, hobisi kalmadı. Her şey fahiş fiyatlara satılıyor ve buna dur diyen kimse yok. Bu ülke bu politikalarla yürümez. Bu ülkeye Türkiye Değişim Hareketi gerek. Biz iktidara geldiğimiz an neleri, nasıl değiştireceğimizi çok iyi biliyoruz. Bunun için de çalışıyoruz.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat