TDP’li Nerse Anneler Günü Mesajı Verdi: Toplumu Anneler Yaratır

Genel 7 Mayıs 2021 20:51
Videoyu Aç TDP’li Nerse Anneler Günü Mesajı Verdi: Toplumu Anneler Yaratır
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) MYK üyesi ve genel sekreter yardımcısı olan Muzaffer Rıza Nerse, Anneler Günü ile ilgili mesajlar verdi. Toplumu var eden kişinin anne olduğunu vurgulayan Nerse, "Bir anne, isterse dünyayı değiştirebilir. Güzel nesiller yetiştirecek olan annelerimizin her zaman hatırlanmasını temenni ediyorum" dedi. 

Annelerin karşılıksız sevgi ve şefkat beslediğini ifade eden Nerse, "Annelerimiz vermiş olduğu sevgi ve şefkat ile bizi her zaman en iyisine yönlendirendir. Toplumu ortaya çıkaran annelerin, almış olduğu bu sorumluluk için onlara minnettarım" diye konuştu. Anneliğin asla bir karşılığı olamayacağını belirten genel başkan yardımcısı Nerse, şunları ifade etti: 
"Annelerimizin fedakarlığının asla karşılığı olmayacağını biliyoruz. Ancak yaşadıkları toplumsal sorunları çözüme kavuşturabilmek için politikalar üretmeyi kendimize borç biliyoruz. Annelerimizin hak ettiği kıymeti görebilmesi için kadınlarımızın toplumsal ihtiyaçlarını temel alıyor ve parti politikalarımızı sevgiyle örüyoruz. Annelerimizin gördüğü kıymetin giderek artacağı gelecek günler temenni ediyorum. Bu vesileyle başta annem ve eşim olmak üzere, tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat