TikTok fenomeni Noyes’in acı sonu: Son paylaşımım dedi ve canına kıydı

Genel 11 Şubat 2021 17:41
Videoyu Aç TikTok fenomeni Noyes’in acı sonu: Son paylaşımım dedi ve canına kıydı
A
a

TikTok fenomeni Dazhariaa Quint Noyes, platformda paylaştığı son videonun ardından yaşamına son verdi. 18 yaşındaki genç kızın videoya not olarak, "Hepinizi uyuz ettiğimi biliyorum. Bu benim son paylaşımım" yazdığı ortaya çıktı.

Çin merkezli sosyal medya platformu TikTok, kullanıcılarının takipçi kazanabilmek için yaptıklarıyla uzun süre tartışılan bir mecra oldu.

TikTok fenomenlerinden Dazhariaa Quint Noyes’in son paylaşımını yaptıktan sonra intihar etmesi, platformun oluşturduğu ortamla ilgili tartışmaları da alevlendirdi.
 

Son videosunda bir müzik eşliğinde dans eden 18 yaşındaki Noyes, görüntünün kenarına “Hepinizi uyuz ettiğimin farkındayım. Bu benim son paylaşımım” notunu düştü.

Genç kızın sözünü ciddiye almayan takipçileri, ailesinin bu görüntülerin ardından Noyes’in yaşamına son verdiğini açıklamasıyla büyük bir şok yaşadı.
 

Noyes’in babası Raheem Alla kızı hakkında duygu dolu açıklamalarda bulunurken, “Ne yazık ki o artık bizimle değil, daha iyi bir yerde. Keşke benimle yaşadığın stresi ve duyguları konuşsaydın. Sadece sana sarılmak istiyorum. Artık eve geldiğimde beni bekliyor olmayacaksın. O benim en iyi arkadaşımdı. Kızımı kaybetmek için hiç hazır değildim. Seni meleklerle uçman için özgür bırakmalıyım” ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat