TISİAD Genel Başkanı Nevaf Kılıç, "YENİ YIL YENİ UMUTLARLA GELİYOR"

Genel 30 Aralık 2020 13:15
Videoyu Aç TISİAD Genel Başkanı Nevaf Kılıç, "YENİ YIL YENİ UMUTLARLA GELİYOR"
A
a
Türkiye Irak Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TISİAD) Genel Başkanı Nevaf Kılıç, yeni yıl dolayısı ile yayınladığı mesajında, yeni yılın herkese, yeni umutlar, mutluluk ve sağlık getirmesi temennisinde bulundu.  

TISİAD Genel Başkanı Nevaf Kılıç, 2021 yılının tüm dünyaya mutluluk ve sağlık getirmesini temenni etti. Başkan Kılıç mesajında, "2020 yılı hem ülkemiz hem de dünya için felaketlerle dolu bir yıl olarak geçti. Bir yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs kimilerimizin sevdiklerini bizden alırken, bunun yanında ekonomik anlamda da tüm dünya da çöküntüye neden oldu. Bu nedenle yeni yıldan dünya olarak büyük beklentiler içerisindeyiz. Umarım 2021 yılı hem ülkemiz hem de dünya için korona virüsün bittiği, depremlerin, yangınların ve sel baskınları gibi felaketlerin olmadığı güzel bir yıl olarak geçer" dedi.

Başkan Kılıç mesajında, "Yeni yıl, kişisel ya da toplumsal olarak geleceğe dönük beklentilerimizin arttığı, başarı ve mutlulukların ümit edildiği yeni bir başlangıçtır. Ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliğinin 2021 yılında daha da güçlenerek devam edeceğine, huzurlu, mutlu ve başarılı bir yıl geçireceğimize olan inancım tamdır. 

Bu duygu ve düşüncelerle tüm halkımızın yeni yılını en samimi duygularımla kutluyor; 2021 yılının ülkemize ve milletimize huzur, barış ve mutluluklar getirmesini temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat