Topçu, Emniyet Teşkilatının Kuruluşunun 176. Yılını Kutladı

Genel 8 Nisan 2021 12:39
Videoyu Aç Topçu, Emniyet Teşkilatının Kuruluşunun 176. Yılını Kutladı
A
a
Gelecek Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Mustafa Barış Topçu, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Gelecek Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Topçu mesajında: “Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini, temel hak ve hürriyetlerini korumayı, devletimizin bütünlüğüne yönelen her türlü tehdit ve tehlikelere karşı hukuk devleti ilkeleri doğrultusunda mücadele etmeyi kendisine görev edinen Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 176. yılını hep birlikte kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Verdiği güven ve cesaret ile toplumsal huzurumuzun en büyük teminatı olan emniyet güçlerimiz, fedakâr duruşu ile toplumumuzun her kesiminin takdirini toplamıştır. Kamu düzenin sağlanması adına yasaların uygulayıcısı, kişisel ve toplumsal özgürlüklerin koruyucusu olarak gece gündüz demeden çalışan emniyet güçlerimiz, milletimizden aldığı destek ile kendisine verilen görev ve sorumlulukları her koşulda en iyi şekilde yerine getirme gayretindedir. 
Bu vesile ile Emniyet Teşkilatımızın kuruluşunun 176. yılını kutluyor, devlet ve milletimizin bekası uğruna hayatlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, geride kalan dul ve yetimlerine, emekli ve gazilerimize şükranlarımı sunuyor, halen görevde olan emniyet mensuplarımıza da sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat