TREND MEDYA, AKGÜN LÜLÜ İÇİN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI YAYIMLADI

Genel 18 Şubat 2021 20:13
Videoyu Aç TREND MEDYA, AKGÜN LÜLÜ İÇİN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI YAYIMLADI
A
a
Murat Grup Gümrükleme Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Lülü’nün COVİD – 19 testinin pozitif çıkmasının ardından TRend Medya tarafından geçmiş olsun mesajı yayımlandı.

Mersin’in önemli simalarından, şehrin spor takımlarında da yöneticilik, bir dönem MHP Akdeniz İlçe Yöneticisi olarak da görev yapmış, Murat Grup Gümrükleme Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Lülü, “Dün yaptırdığım test sonucum maalesef 2. Kez Pozitif çıktı. Şu an şehir hastanesine yatışım verilmiş olup tedavi sürecine başlamış bulunmaktayım. Yarın Allah’ın izni ile bir kız çocuğum dünyaya gelecek ve dünyaya merhaba diyecek, ben ise bu nalet hastalığa tekrardan yakalanmadan dolayı kızımın ve ailemin yanında olamayacağım” ifadeleri ile COVİD – 19’a yakalandığı bildirdi.

 Lülü’nün testinin pozitif çıkmasının ardından TRend Medya tarafından, geçmiş olsun mesajı yayımlandı. Mesajı şu ifadelere yer verildi:
 “Murat Grup Gümrükleme Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Lülü’nün COVİD – 19 testinin pozitif çıkmasını üzüntü ile karşıladık. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. En kısa sürede iyileşerek ailesine kavuşmasını ve görevinin başına dönmesini temenni ediyoruz. Sayın Lülü’nün nazarında tüm kendisine ve tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat