TÜM MUHTARLARIMIZIN YANINDAYIZ

Genel 4 Kasım 2021 13:23
Videoyu Aç TÜM MUHTARLARIMIZIN YANINDAYIZ
A
a
İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, saha çalışmaları kapsamında muhtarlarla bir araya gelerek talep ve beklentileri dinlemeye devam ediyor. 

Türkiye Muhtarlar Konfederasyon Genel Başkan Yardımcısı ve Direkli Mahalle Muhtarı Mehmet Kestop’u il teşkilatı ile birlikte ziyaret eden İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, il ve ülke gündemine dair istişarede bulunarak bölge sorunlarını ele aldı. 

Başkan Mehmet Fedai Çakmaklı, muhtarların önemine değinerek, “Devlet ve Milletin arasında köprü vazifesini gören Muhtarlarımızı ziyaret edip onları dinliyoruz. Muhtarlarımız, halkın ve bölgenin sorunlarını en iyi bilen kişiler. Mahalleyi tanıyan, hizmet eksikliklerini ve önceliklerini tespit eden muhtarlarımızla sık sık bir araya gelerek istişare ediyoruz. Bu kapsamda bizleri misafir eden Türkiye Muhtarlar Konfederasyon Genel Başkan Yardımcısı ve Direkli Mahalle Muhtarı Mehmet Kestop’a teşekkür ediyorum. Muhtarımız nezdinden Şanlıurfa’da görev yapan tüm muhtarlarımıza çalışmalarında başarılar diliyor, her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum” ifadelerini kullandı.  
Muhtar Kestop ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın başkanımızın ilgi ve alakalarından dolayı şahsım ve teşkilatımız adına teşekkür ediyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat