TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ, ŞANLIURFA İKTİDARA HAZIRLIK MERKEZİNİ AÇTI

Genel 1 Nisan 2021 17:35
Videoyu Aç TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ, ŞANLIURFA İKTİDARA HAZIRLIK MERKEZİNİ AÇTI
A
a
Şanlıurfa’da büyük bir ilgi ile gerçekleşen Türkiye Değişim Partisi İktidara Hazırlık Merkezi açılış törenini değerlendiren Genel Başkan Yardımcısı Demir, “Yorgunluğumuz, gittiğimiz bölgelerde milletimizin bize gösterdiği sevgi ve ilgi ile silinip gidiyor” dedi.

Türkiye Değişim Partisi, Şanlıurfa’da düzenlediği törenle İktidara Hazırlık Merkezi’ni vatandaşın hizmetine sundu. Açılışta büyük bir ilgi ile karşılanan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül konuşmasında, “Sevgili kardeşlerim; unutmayın, anadiliniz ne olursa olsun, hangi türküyü söylerseniz söyleyin, hangi yemeği pişirirseniz pişirin, neye inanırsanız inanın, yokluk aynı, çile aynı, fakirliğin dili, işsizliğin kimliği yoktur. Türkiye’de herkesin bir ve beraber olduğu, kimsenin kimseden farklı olmadığı, insanlarımızın ortak derdi yokluk, yoksulluk ve işsizliktir. Fakirliğin dili, işsizliğin kimliği yoktur” ifadelerini ekonomik sorunlara değindi ve birlik vurgusu yaptı.

“ÜLKEMİZİN HER RENGİNİ VE GÜZELLİĞİNİ DE SEVGİYLE KUCAKLAYACAK VE BENİMSEYECEĞİZ”

Açılışta yer alan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mehmet Ali Demir yaptığı değerlendirmede, “Çok yoğun bir program izliyoruz. Ancak bu programın yoğunluğu, yorgunluğu, stresi gittiğimiz bölgelerde milletimizin bize gösterdiği sevgi ve ilgi ile silinip gidiyor. Onların bize olan güvenleri her sabah daha enerjik uyanmamızı, işimize dört elle sarılmamızı sağlıyor. Ve biz diyoruz ki, milletimizin bize olan güvenini boşa çıkarmayacağız. İlk seçimlerde iktidardaki yerimizi alarak Türkiye’nin güçlü demokrasi temelinde büyümesini sağlayacağız. Bunu yaparken ülkemizin her rengini ve güzelliğini de sevgiyle kucaklayacak ve benimseyeceğiz. Türkiye Değişim Partisi, görülmemiş bir hızla ilerlemeye devam ediyor” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat