TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ ADANA İL BAŞKANI HAKAN MALGAF’A ANLAMLI PLAKET

Genel 26 Nisan 2021 16:13
Videoyu Aç TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ ADANA İL BAŞKANI HAKAN MALGAF’A ANLAMLI PLAKET
A
a
Sevdamız Adana Platformu ve Amatör Futbol Ödül Belirleme Komitesi As Başkanı Eyüp Demir tarafından, Türkiye Değişim Partisi Adana İl Başkanı Hakan Malgaf’a desteklerinden dolayı plaket takdim edildi.  

Verilen plaketten dolayı teşekkür eden Başkan Türkiye Değişim Partisi Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, “Sevdamız Adana Platform Başkanımız Sayın Selahattin Baynal ve çok değerli Amatör Futbol Ödül Belirleme Komitesi As Başkanı Sayın Eyüp Demir başkanımıza bizi onurlandırdığı için çok teşekkür ederiz. Sportif alanda gerek Adanaspor’umuz gerekse Adana Demirspor’umuz layık olduğu yerlere mutlaka gelecektir. Bizler de onların başarısı için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız.” dedi.

“BU ÖDÜL BENİM İÇİN ONURDUR”

Verilen plaketin kendisi için oldukça önemli olduğunu vurgulayan Başkan Malgaf, “Spor camiamızın ve taraftar gruplarımızın kalbine girmek ve onlardan böyle bir plaket almak benim için onurdur. Buradan bir kez daha belirtmek isterim ki bizler Adana’mızı sportif alanda en iyi yerlerde görmek istiyoruz. Adana’mızın bu başarısı için bize ne görev düşerse yapmaya hazırız. Ne mutlu Adanasporluyum diyene ne mutlu Adana Demirsporluyum diyene…” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat