Ünzile Yüksel merhum Yazıcıoğlu'nu andı

Genel 25 Mart 2022 16:35
Videoyu Aç Ünzile Yüksel merhum Yazıcıoğlu'nu andı
A
a
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu ölümünün 13'üncü yılında andı.

Başkan Yüksel: "Ömrünün sonuna kadar ayrılmadığı temiz ve ahlaklı siyaset tarzıyla gönüllere taht kurdu. Vatan ve millet sevgisiyle daima aziz millemizin gönlünde apayrı bir yer edindi. Allah’ın rahmeti üzerine olsun Reis. Unutmadık." İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel Kahramanmaraş'ta 13 yıl önce helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı.

Yüksel, merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun ömrünü vatan millete hizmet yolunda harcayan, örnek bir kişilik olduğunu söyledi. 

Yazıcıoğlu'nun her zaman halktan yana durduğunu dile getiren Yüksel,"Örnek şahsiyeti ile Türk siyasi hayatında özel izler bıraktı. Kendisinin vatan ve millet sevdalısı olduğuna,her adımını bu kapsamda, buna göre attığına herkes gibi biz de şahidiz." dedi. 

Başkan Yüksel, merhum Yazıcıoğlu'nun aziz hatırası önünde saygı ile eğildiklerini vurgulayarak, "Ömrünün sonuna kadar ayrılmadığı temiz ve ahlaklı siyaset tarzıyla gönüllere taht kurdu. Vatan ve millet sevgisiyle daima aziz millemizin gönlünde apayrı bir yer edindi. Allah’ın rahmeti üzerine olsun Reis. Unutmadık." ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat