USESAM; “GENÇ İŞ İNSANLARINA SEMİNER VERDİ”

Genel 15 Kasım 2021 22:25
Videoyu Aç USESAM; “GENÇ İŞ İNSANLARINA SEMİNER VERDİ”
A
a
Türkiye’nin ve Avrupa’nın en saygın araştırma şirketlerinden USESAM’ın hafta sonu Ankara’da “Türkiye’de ve Dünyadaki Yeni İş Kolları ve Yeni Yatırım Fırsatları” konulu seminer düzenledi. USESAM Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Erdoğmuş’un sunumuyla gerçekleşen seminere, genç iş insanlarının ilgisi ve katılımları yoğun oldu. Seminere yüze yakın genç iş insanı katıldı.

USESAM HİZMETTE SINIR TANIMIYOR

USESAM Başkanı Erdoğmuş, genç iş insanlarına yönelik yaptığı konuşmada, Pandemi sonrası Türkiye’de ve dünyadaki yeni iş kolları ve yeni yatırım fırsatlarının neler olacağını, hangi stratejik hamlelerle doğru yatırım yapılacağını, nasıl başarılı olunacağını, girişimci ve yatırımcı genç iş insanlarının yatırım yapacakları iş kollarında ki kazançlarının neler olacağıyla ilgili detaylı bilgi verdi.

USESAM Başkanı Erdoğmuş, Genç iş insanlarının üretecekleri mallar, şirketlere ve ülke ekonomisine katkılarının neler olacağının yanı sıra, dünya ülkeleriyle ve şirketleriyle nasıl bağlantı kurulacağı, entegreli bir şekilde nasıl iş birliği yapılacağı ve çalışılacağı, ihracatta nasıl başarı kazanılacağı, şirketlerin ve üretilecek ürünlerin nasıl Dünya markası olunacağı, belirlenen konuları ana başlıklarıyla detaylandırarak, başarıya gidilecek ve izlenecek doğru yolları sistematik ve stratejik bir dille anlattı.
USESAM Başkanı Erdoğmuş seminere olan yoğun ilgiden ve katılımdan dolayı genç iş insanlarına teşekkür etti.
1000
icon
Serhat anli 16 Kasım 2021 19:35

Nasılsın allah razı şükrü inşallah başkanım

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat