USESAM, BRÜKSEL’DE “TÜRK BİRLİĞİ” KONULU PANELİNE KATILACAK

Genel 9 Aralık 2021 21:49
Videoyu Aç USESAM, BRÜKSEL’DE “TÜRK BİRLİĞİ” KONULU PANELİNE KATILACAK
A
a
Avrupa’nın ve Türkiye’nin en saygın araştırma şirketlerinden biri olan Uluslararası Siyaset Ekonomi ve Strateji Araştırma Merkezi (USESAM) Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Erdoğmuş, Avrupa Birliğinin (AB) Başkenti Brüksel’de yapılacak olan “Avrupa Birliği ve Türk Birliği “ konulu panele  davet edildi.

Yapılan davet üzerine Avrupa Birliğinin (AB) Başkenti Brüksel’de yapılacak olan “Avrupa Birliği ve Türk Birliği “ konulu panele katılacağını belirten USESAM Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Erdoğmuş, Avrupa’nın yakından takip ettiği ve gözünün üzerinde olduğu panelde konuşmacı olacağını söyledi.
USESAM Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Erdoğmuş, “Avrupa Birliği ve Türk Birliği başlığı altında bir sunum yapacağım. Avrupa Birliği başta olmak üzere tüm Dünyanın yakından takip ettiği “Yeni Dünya Düzeni”nde parlayan ve öncü bir yıldız olarak görülen “Türk Birliği’nin” atacağı ekonomik, siyasi, askeri ve stratejik adımlar merak ediliyor. Bizde bu panelde ülkemiz ve Türk Birliği konusunda önemli bir sunum yapacağız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat