USESAM ALMANYA GENEL SEÇİMLERİNDE

Genel 24 Eylül 2021 12:35
Videoyu Aç USESAM ALMANYA GENEL SEÇİMLERİNDE
A
a
Türkiye ve Avrupa’nın en saygın Araştırma Şirketlerinden biri olan USESAM Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Erdoğmuş, Danışmanlığını yaptığı Başbakan Angela Merkel’in Hıristiyan Demokrat Birliği Partisi (CDU) tarafından düzenlenen seçim toplantısına katıldı. 

Türkiye ve Avrupa’nın en saygın Araştırma Şirketlerinden biri olan USESAM Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Erdoğmuş, Almanya’da Pazar günü yapılacak seçimler öncesinde Başbakan Angela Merkel’in Hıristiyan Demokrat Birliği Partisi (CDU) tarafından düzenlenen seçim toplantısına katılarak görüş ve önerilerini sundu. 
Kuzey Ren Vestfalya Eyaletinin CDU’lu İçişleri Bakanı Herbert Reul’ün de katıldığı seçim toplantısına ilgi büyüktü. Üst düzey parti yetkilileri, Milletvekili adayları, basın mensupları ve halkın yoğun katılımı ve coşkusuyla gerçekleşen seçim toplantısına, USESAM Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Erdoğmuş’ta katıldı. 

Toplantıyı değerlendiren Türkiye ve Avrupa’nın en saygın Araştırma Şirketlerinden biri olan USESAM Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Müseyip Erdoğmuş, “İçişleri Bakanı Sayın Reul
ve Yetkililerle yaptığımız görüşmelerde, Almanya’da ki Türklerin ve yabancıların sorunları, hükümetten neler bekledikleri, siyasetteki aktif ve belirleyici roller ve farklı konuların yanı sıra Almanya-Türkiye ilişkileri, Avrupa Birliği-Türkiye ilişkileri üzerine USESAM olarak Kamuoyu Anket Araştırmalarımızın Rapor Analizini paylaştık. Bu Pazar Sürprizli geçecek bir seçim sonucu bekliyoruz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat