USESAM’DAN “İYİ PARTİ GERÇEĞİ”

Genel 8 Aralık 2021 21:34
Videoyu Aç USESAM’DAN “İYİ PARTİ GERÇEĞİ”
A
a
USESAM Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Müseyip Erdoğmuş, İYİ Parti ile ilgili yaptığı araştırmaları kamuoyu ile paylaştı.

USESAM Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğmuş yaptığı açıklamada, tam 6 aydır Türkiye genelinde tüm reklam panolarında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in resimleri olduğuna dikkat çekerek, İYİ Parti’nin bütçesinin bu reklamları karşılayamayacağını söyledi. 
Erdoğmuş, “Adama sormazlar mı “Nereden Geliyor Bu Değirmenin Suyu” diye?” dedi.

“LÜTFÜ TÜRKKAN HALA İYİ PARTİ’DE!”

Şehit yakınına sarf ettiği sözlerle ilgili de konuşan Başkan Erdoğmuş, “Ha bir de Lütfü Türkkan, hala İYİ Parti’de. Şehit bacısına küfreden Lütfü Türkkan var ya, işte o! Yani diyorum ki o reklam panolarındaki resimlerin hepsi boş. Ağzınızla kuş da tutsanız boş! Şehidin bacısından hala bir özür dahi dilemediniz!” ifadelerini kullandı.

“EN KORKULAN SİYASETÇİ AKŞENER”

Türkiye ve Avrupa’nın en saygın araştırma şirketi olan USESAM’ın son anketinde de “İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Türkiye’de Seçmeni En Çok Korkutan Siyasetçi Seçildi.” İfadesini kullanan Erdoğmuş, “Ben eminim ki, Sayın Meral Akşener bu sonucu hırsıyla değil aklıyla yorumlar” şeklinde konuşarak sözlerini noktaladı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat