USİAD IRAK'IN 5 İLİNDE 25-31 MART 2022 TARİHLERİNDE "YATIRIM VE TİCARET FORUMU YAPACAK"

Genel 22 Mart 2022 09:46
Videoyu Aç USİAD IRAK'IN 5 İLİNDE  25-31 MART 2022 TARİHLERİNDE "YATIRIM VE TİCARET FORUMU YAPACAK"
A
a
USİAD Yönetim Kurulu Genel Başkanı Nevaf Kılıç, Erbil, Kerkük, Musul, Zaho, Duhok illerinde  Yatırım ve Ticaret Forumları yapacak.

Irak’ta Türkiye ihracatçısına fırsat yaratan dev ticaret forumu Erbil, Kerkük, Musul, Zaho, Duhok Yatırım ve Ticaret Forumu, 25-31 Mart 2022  tarihlerinde yapılacak. 

USİAD Yönetim Kurulu Genel Başkanı Nevaf Kılıç, düzenlenecek olan forumun Uluslararası Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (USİAD), IKBY Ticaret odaları Federasyonu, Duhok - Erbil Ticaret ve Sanayi Odaları ile Kerkük Ticaret ve Sanayi Odası, Musul Ticaret Odası, Musul Sanayi Odası, IKBY Müteahhitler Birliği Federasyonu, Duhok - Erbil  Müteahhitler Birliği, Irak İşadamları Birliği Duhok – Erbil, Kerkük, Musul şubeleri, Duhok, Erbil Yatırımcılar Birliği, Duhok - Zaho - Erbil- Kerkük- Musul  Valilikleri desteği ile gerçekleşeceğini aktardı. 
“IRAK’IN 5 ÖNEMLİ İLİNDE İŞ FIRSATLARI DEĞERLENDİRİLECEK”
Türkiye'nin en önemli ticaret partnerlerinden olan Irak'ın 5 önemli ilinde iş fırsatlarını değerlendirmek isteyen Türkiye’nin yedi bölgesinden iş insanlarının katılımı ile B2B (  ikili görüşmeler )  içeren Ticaret Forumu Programı 26 Mart’ta Erbil’de başlayacak ve birbirini izleyen bir dizi etkinlik ve ziyaretle 31 Mart’a kadar devam edeceğini bildirdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat