UYKUR, YEMEK YERKEN BİLE ÜYE KAYDI YAPIYOR

Genel 10 Aralık 2021 13:18
Videoyu Aç UYKUR, YEMEK YERKEN BİLE ÜYE KAYDI YAPIYOR
A
a
10 Bin kişi ile İYİ Parti saflarına katılarak dikkatleri üzerine çeken İş insanı ve milli sporcu Mehmet Ali Uykur, üye kaydı yapmaya devam ediyor. 
İYİ Partili İş insanı ve milli sporcu Mehmet Ali Uykur, İYİ Parti Büyükçekmece ilçe Başkanı Burhan Karatosun ile birlikte üye kayıt çalışmalarını sürdürdü.

Mehmet Ali Uykur yakın dostu Diyarbakırlı hemşehrisi ünlü sanatçı Erkan Petekkaya ve Büyükçekmece İlçe Başkanı Burhan Karatosun ile yemek yediği restoranda sohbet ettiği kişileri İYİ Parti’ye üye yaptı.  

Yemek yerken, çarşıda, pazarda üye kaydı yapmaya devam eden İYİ Partili İş insanı ve milli sporcu Mehmet Ali Uykur, “İYİ’ler hareketi her geçen gün büyüyor. Halkımızla bir araya geldiğimiz her ortamda ülkemizin içinde bulunduğu durumu anlatıyoruz ve partimize katılmaya davet ediyoruz. Her şeyin farkında olan vatandaşlarımız da çağrımıza duyarsız kalmıyor ve partimize üye oluyor. Son olarak İYİ Parti Büyükçekmece ilçe Başkanı Burhan Karatosun ile yemek yerken sohbet ettiğimiz bir beyefendiyi ikna edip İYİ Parti saflarına kattık” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat