YALÇIN: 2022 YILI UMUTLARI YEŞERTSİN

Genel 30 Aralık 2021 12:05
Videoyu Aç YALÇIN: 2022 YILI UMUTLARI YEŞERTSİN
A
a
Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, 2022 yılının ülkeye ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk getirmesini diledi.
Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, yeni yıl kutlama mesajı yayımladı.
2021 yılının ekonomide yaşanan sıkıntılar ve salgın ile ilgili insanlara yapılan PCR aşı dayatmalarıyla sona erdiğini dile getiren Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, yeni yıldan herkesin farklı beklentiler içerisinde olduğunu söyledi.
Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Liyakatsiz yöneticilerle idare edilmeye çalışılan Türkiye’de insanlarımız mutsuz, yarınlardan umutsuz yaşıyor. İnsanlarımız yoksullaşıyor. Alım gücü düştü. Devlet eliyle paradan para kazanan belli zümreye ödül niteliğinde kur farkı ödeneceği açıklanıyor. Parası olanda olmayan da alkışlıyor. Halkımızın tek derdi var geçim. Ülkeyi yönetenlerin derdi ise koltukta kalmak. Seçime gitmemek için direniyorlar. Çünkü kendileri de biliyor ki artık süreleri doldu halk yolcu edecek. Bizler, millet olarak el birliği ile çalışmamız, kendimize inanmamız, sahip olduğumuz imkanlar ve öz kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak Lider Ülke Türkiye’yi oluşturmamız gerekiyor. Her yeni yıl yeni atılımlar, yeni umutlar, yeni adımlar kısaca yenilikler yılı diye mesajlar yayınlıyoruz. Ülke olarak yeni yılda daha çok çalışarak başarılı olmamız gerekiyor. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın, ülkemizin karanlıktan aydınlığa, özgürlükçü, eşitliğe dayalı, liyakatin esas alındığı, herkesin mutlu olduğu, adil gelir dağılımının olduğu, barış ve sağlık getirmesini diliyor, tüm halkımızın yeni yılını kutluyorum.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat