YALÇIN: ANKARA MİTİNGİMİZE HERKESİ DAVET EDİYORUZ

Genel 23 Eylül 2021 13:08
Videoyu Aç YALÇIN: ANKARA MİTİNGİMİZE HERKESİ DAVET EDİYORUZ
A
a
Hafta sonu Türkiye’ye genelinde hastane önlerine karanfil bırakan Anadolu Birliği Partisi, 26 Eylül 2021 Pazar günü Ankara Tandoğan’da yapacağı mitinge hazırlanıyor. 
Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, yapılacak mitingle ilgili bilgi vererek, “26 Eylül Tandoğan Ankara mitinginde de BİLİM’in ne olduğunu göstereceğiz. Tandoğan’da İLİM ADAMLARI konuşacak. Uluslararası alanda konuyla ilgili bilim insanları ile telefon bağlantısı sağlanacak.  

Ankara mitinginde ileri sürdüğümüz TEK iddiamız var; “SarS-Cov-2 adını verdiğiniz virüs izole edilmedi.” Yani bunlar, izole etmedikleri bir mikroba aşı yaptıklarını söylüyorlar. İzole edilmeyen mikrobun test kiti de olmaz! Ve izole edilmeyen virüsün de aşısı olmaz diyoruz! Artık sonrasını tartışmayacağız.26 Eylül Ankara Mitingi dahil 10 gün ağırlıklı ana konumuz “izole edilmeyen virüs” olacak!” dedi.

DSÖ SORULARIMIZA YANIT VERİLMEZSE SİVİL İTAATSİZLİK BAŞLATACAĞIZ

19 Eylül’de gerçekleştirilen etkinlikle ilgili de bilgi veren ABP Genel Başkanı Bedri Yalçın, “Her gün önümüze getirilen, pandemi kapsamındaki tedbirlerin hiçbirisini dikkate almıyoruz! Artık halk arasında psikolojik ve psiko-sosyal bunalıma yol açan hiçbir konu öncelikli konumuz olmamalı. 19 Eylül 2021 Pazar günü de 81 ilde ve KKTC’de eş zamanlı olarak illerdeki merkezi hastane önlerinde bir kişi, bir dakika saygı duruşunda bulunarak bir karanfil bıraktı. Burada ki amacımız, DSÖ’ye Yarasa ve Konakçı nerede sorusunu sorduk. Unutmadığımızı hatırlatmak ve dünyada bu pandemi süresince yanlış tedaviler sonucu hayatını kaybeden sağlıkçı ve insanların ardına bir dakika saygı duruşunda bulunmaktı. Katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Ve #DSÖYarasaNerede? Ve #DSÖKonakçısıNerede? gibi sorularını sorduk, bunları da gündemde tutacağız. Eğer dünya kamuoyunun önünde ileri sürdüğümüz iddialara DSÖ’den ve Sağlık Bakanlığında gerekli cevap kamuoyuna belgeleri ile açıklanmazsa sivil itaatsizlik başlatacağız” şeklinde konuştu.

ANALAR AĞLAMASIN DİYE SİZLERİ YANIMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ

Yalçın, yapılan programlarda Bilim adamları ile Bill’in adamları kimlerdir, apaçık görüldüğünü ifade ederek şunları kaydetti; “Hakkın ve halkın gören gözü, işiten kulağı, haykıran sesi olmayı kendileri için varlık ve meşruiyet sebebi sayan Basın-Yayın organlarının, STK’larımızın, Vakıf, Dernek, Oda ve sendikalarımızın, her görüşten insanımızın ve özellikle annelerin ve gençlerin bu mesajımızı dikkate alacaklarını biliyor ve şimdiden kendilerine teşekkür ediyoruz. Çünkü 12 Eylül Maltepe’de yapılan mitinge eleştiriler ve baskılar tavan yaparken, 9 Eylül İzmir Athena ve 12 Eylül TKP’nin Kartal mitingleri hiç konuşulmadı! Bu süreci yakından izleyenler, bu süreçte kim kimdir, kim nerede duruyor ve kim kimin sözcülüğünü yapıyor, Bilim adamları ile Bill’in adamları kimlerdir, apaçık görmüşlerdir. Hiç kimse, dünyada olup bitenleri görmezden, duymazdan, bilmezden gelme hakkına sahip değildir. Söz konusu olan insanlığın ortak geleceğidir. Öncelikli çağrımız, Tarihin yaşayan tanıkları olarak, üzerlerine kıyamet senaryoları yazılan Z kuşağına ve onların annelerinedir. GreatReset çetesine karşı, son biyolojik insan türüne, Trans Humanizm ve NeuraLink komplosuna giden süreçte yeryüzünün bütün erdemli insanları birleşiniz ki Ananız ağlamasın. Analar ağlamasın diye sizi aramıza bekliyoruz!”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat