Yalım: “İşçilerimizin Sesi Olmaya Devam Edeceğiz”

Türkiye 30 Nisan 2021 17:00
Videoyu Aç Yalım: “İşçilerimizin Sesi Olmaya Devam Edeceğiz”
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak Milletvekili ve Karma Parlamento Başkan Vekili Özkan Yalım, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 
Yalım mesajında: “Ülkemizin gelişme ve kalkınma hamlelerine alın terleriyle büyük katkı sağlayan, bir zamanlar özveriyle çalışabilen, üreten tüm işçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü buruk bir yürekle kutluyorum.

AKP iktidarı esnafa işçiye zamanında yapacağı desteği yapmadığı gibi en zor zamanında da bir darbe daha vurdu. Tam kapanma kararı alınırken destek paketleri de açıklanmalıydı. Ancak patates ve soğan dağıtımı haricinde milletimize bir destek sunulmadı. Para kazanmayan esnaf, maaşını eksik alan personel, kapanan iş yerleri, günü birlik emekçilerimiz bu kapanma sürecinde nasıl ayakta duracak. 

Ülkemizin kalkınması ve gelişmesine büyük katkı sağlayan tüm emekçilerimiz 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde çok daha dertli bir durumda hayat mücadelesi veriyorlar. Cumhuriyet Halk Partisi mensupları olarak bizler işçilerimizin sesi olmaya devam edeceğiz. İktidara geldiğimiz gün emekçi kardeşlerimizin bayramı olacaktır. Hak hakkedene teslim edilecektir. 1 Mayıs’ın alın teri ve emeğiyle katkı sağlayan, özveri ile çalışan ve üreten vatandaşlarımız arasındaki birlik ve beraberliğin güçlenmesine, sağlıklı günlere çabucak kavuşmamıza vesile olmasını temenni ediyor, bütün emekçilerimize ve ailelerine mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat