YAŞAR AYDIN, KARARSIZ SEÇMENİN RADARINDA

Genel 9 Ocak 2021 13:53
Videoyu Aç YAŞAR AYDIN, KARARSIZ SEÇMENİN RADARINDA
A
a
Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın, kararsız seçmenlerin de dikkatini çekti. Yapılacak bir seçimde dengelerin değişebileceği ifade ediliyor.

Her seçim dönemi öncesinde birçok anket şirketi paylaşımlarda bulunup, siyasi partilerin oy oranına ilişkin elde ettiği verileri paylaşıyor. Paylaşılan veriler içerisinde gözden kaçırılan, önemsiz gibi görünen ancak dağıtıldığında Türkiye’nin yerel ve genel siyasetine yön veren “kararsız seçmenler” bulunuyor. 
Son dönem yapılan anketlerde kararsız seçmenlerin oranında azalma yaşandığı ve bu azalmadaki payın Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın’a kaydığı görüldü. Anket, toplanan veriler ve yapılan görüşmelerde, iktidar ile muhalefet arasında sıkışıp kalan seçmen, farklı bir bakış açısı sunan Aydın’ın Onur Hareketi’ne yönelmiş gözüküyor. 
Daha önceki seçimlerde mevcut partiler arasında tercih yapma konusunda karar veremeyen seçmenler, bu kez istediklerinden emin. Yapılan görüşmelerde, Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın’ın düşünceleriyle benzer fikirde olan kararsızlar; kavgadan uzak, aynı sözleri tekrar etmeyen ve yeni birini istiyor. Bu nedenle kararsızlar, yeni adreslerinin Aydın olduğunu ve Onur Hareketi’ne sıcak baktıklarını belirtiyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat