YAŞAR AYDIN'A DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

SİYASET 26 Aralık 2021 16:51
Videoyu Aç YAŞAR AYDIN'A DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR
A
a

Cumhurbaşkanlığına adaylığını koyan Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın'a destek çığ gibi büyüyor.


Cumhurbaşkanlığına adaylığını koyan Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın'a destek çığ gibi büyüyor.
Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın, Ankara İncek'te İç Anadolu Genç Girişimciler Platformu yöneticileri ile bir araya geldi. Yapılan toplantıda genç girişimcilerden Yaşar Aydın'a tam destek verildiği vurgulandı.

"BİZİM YERİMİZ GENÇLERİN YANIDIR"

Gençler, kendilerini el üstünde tutan fikirleriyle, simimiyetiyle Yaşar Aydın'ın yanında olduklarını açık yüreklilikle ifade etti. Aydın ise, gençlerin bu desteklerini karşılıksız bırakmama konusunda söz vererek, "Bugün ne düşünüyorsak yarın da aynı şeyi savunacağız. Bizim yerimiz bu milletin öz evlatlarının, gençlerin yanıdır. Bundan sonra da öyle olmaya devam edecek. Bu günleri bize yaşatan Yüce Mevlaya binlerce kez şükürler olsun." dedi.

YEREL BASININ GÖZÜ ONUR HAREKETİ'NDE

Onur İttifakı Lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Yaşar Aydın bugün de programlarına Doğu Anadolu ve Karadeniz'de devam edecek. Yaşar Aydın Ağrı, Muş, Rize, Trabzon, Samsun ve Van'da Onur Hareketi gönüllülerinin organize etmiş olduğu Onur İttifakı'na katılım törenine telekonferans yolu ile katılacak. Bedenen olmasa da ruhen bu illerde kendini gösterecek olan Aydın, "Toplantımız 268 yerel basında canlı olarak verilecek. Öte yandan akşam saat 20.00'de ise ODTÜ'lü gençlerle bir arada olacağız. Programlarımızın yoğunluğundan adeta nefes alacak halimiz kalmadı. Davetlere yetişmek imkânsızlaştı. Ancak bu yorgunluk tatlı yorgunluk. Enerjimiz ise bu milletin öz evlatları. Onlarla bir araya gelmek, sohbet etmek insanda doping etkisi yaratıyor. Ve biz adım adım omuz omuz cumhurbaşkanlığına kararlı ve onurlu bir şekilde yürümeye devam ediyoruz" şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat