YAŞAR AYDIN’A DESTEK ÜLKE SINIRLARINI AŞTI

Genel 19 Temmuz 2021 14:04
Videoyu Aç YAŞAR AYDIN’A DESTEK ÜLKE SINIRLARINI AŞTI
A
a
Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın’a verilen destek ülke sınırlarını aşarak Avrupa’ya yayıldı.

Vatan topraklarını karış karış gezerek Anadolu insanının gönlünde taht kuran Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın, kendisini yurt dışında da tanıtmayı başardı. Aydın artık uluslararası tanınırlığa sahip hale geldi.

Son olarak Onur Hareketi’nin gençlik teşkilatları, ittifaklarını yalnızca yurt içi değil yurt dışında da güçlendirmeyi başardı. Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, İsviçre ve Makedonya’daki Onur Hareketi gençlik teşkilatları bu ülkelerdeki gençlerle telekonferans yöntemiyle bir araya geldi. 

Yaptıklarıyla, söylemleriyle ve alışıldık siyasi çizginin dışında tutumuyla Yaşar Aydın, yurt dışındaki gençlerin de ilgisini üzerine topladı. 
Avrupa’da yaşayan gençlerin desteğini alan Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın ise konuyla ilgili şu değerlendirmede bulundu:

“HAREKETİMİZ ÜLKE TOPRAKLARINA SIĞMADI”

“Biz ne sağ dedik ne de sol. Biz insan olmayı, insan onurunu, liyakati, adaleti temelimize oturttuk. İnsanlık onurunu önemseyen her kim olursa olsun bize desteklerini esirgemedi bugüne kadar ve hareketimiz duruşumuz, tavrımız ve fikirlerimiz dolayısıyla ülke topraklarına da sığmadı. Artık hareketimiz Avrupa tarafından da tanınıyor.”

“ONUR İTTİFAKI İKTİDARA GELDİĞİNDE BAMBAŞKA BİR TÜRKİYE OLACAK”

“Türkiye hala dünyada jeopolitik konumuyla, kültürler arası köprü olan konumuyla oldukça önemli bir noktadadır. Fakat ne yazık ki bu iktidar ve muhalefet ülkemizin bu zenginliğini kendi içlerindeki koltuk sevdasıyla, halkının farklılıklarını aşağılamasıyla, yok saymasıyla hiç etti bugüne kadar. Onur Hareketi ile bu tam tersine dönecek, dönmeye de başladı. Anadolu insanımız bizi tanıdı ve şimdi Avrupa, sonra da dünya tanıyacak. Attığımız adımlar, bize gösterilen ilgi ve destek buz dağının görünen kısmı. Onurlu insanların ittifakı iktidara geldiğinde bambaşka bir Türkiye olacak”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat