YAŞAR AYDIN MARDİN’E UMUT OLDU

Genel 30 Kasım 2021 21:58
Videoyu Aç YAŞAR AYDIN MARDİN’E UMUT OLDU
A
a
Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın, ziyaret için gittiği Mardin’de büyük bir coşkuyla karşılandı.

Cumhurbaşkanlığı adaylığını ilan eden ve adaylar arasında iktidar ve muhalefeti rahatsız eden isimlerin başında gelen Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın, mevcut partilerin kat ettiği kilometreyi deyim yerindeyse tek başına kat ediyor. 

Ziyaretlerine aralıksız devam eden Yaşar Aydın’ın bu kez ve bir kez daha durağı medeniyetler ve kültürler beşiği, Mezopotamya Denizine kıyısı olarak da bilinen Mardin oldu. Yaşar Aydın, kente girişiyle birlikte büyük bir coşkuyla karşılandı. Genç yaşlı, kadın, erkek Mardinliler, Yaşar Aydın’a yoğun bir sevgi gösterisinde bulundu.
Mardin’e umut olan Yaşar Aydın, kentte Kızıltepe, Midyat, Nusaybin, Ömerli ve Artuklu ilçelerini tek tek ziyaret ederek gittiği her ilçede kendisine sevgi gösterilerinde bulunuldu, kendisi için yemekler verildi.

“BİZİM DİLİMİZ VE FİKRİMİZ SEVGİ, SAMİMİYET, DOĞRULUK VE ADALET”

Karşılaştığı ilgi için teşekkür eder Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın yaptığı açıklamada ise şunları söyledi:
“Medeniyetler ve kültürler beşiğine bir kez daha gelmenin heyecanını yaşıyorum. Bu bölgenin insanı bugüne kadar hep unutuldu, hep hor görüldü. Biz bunu değiştirmek için yola çıktık. Onur İttifakı, milletin evlatlarını hor görenlerin, onları aşağılayanların, yok sayanların saltanatını yıkmak için yola çıktı. Bizim dilimiz ve fikrimiz sevgi, samimiyet, doğruluk ve adalet. Biz bu dilden, bu fikirden hiç şaşmadık ve bu fikir, bu dil ile sizlerle, milletimizin öz evlatlarıyla iktidara yürüyoruz.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat