YAŞAR AYDIN SİYASETİN İLGİ ODAĞI OLDU

Genel 8 Mart 2021 15:43
Videoyu Aç YAŞAR AYDIN SİYASETİN İLGİ ODAĞI OLDU
A
a
Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın, siyasetin ilgi odağı olmaya devam ediyor. 

Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın, Türkiye’nin çeşitli kesimleri tarafından ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Yapılan araştırmalar, toplanan veriler ışığında ilkeli duruşu ve farklı fikirleri sayesinde Yaşar Aydın’ın yıldızı giderek parlıyor.
Yaşar Aydın, anketlerdeki yükselişi ile de dikkatleri üzerine toplarken kulislere yansıyan bir başka iddia da oldukça merak uyandırdı.

ESKİ VE MEVCUT SİYASİLERİN YENİ ADRESİ ONUR İTTİFAKI MI OLUYOR?

Kulislerde Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın’ın eski üst düzey siyasiler ve mevcut siyasetçiler tarafından ziyaret edildiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Eski siyasilerin ve mevcut siyasetçilerin Aydın’ı ziyaret etmesiyle ile ilgili detaylar bilinmezken, akıllara mevcut siyasi oluşumlardan, yani Cumhur ve Millet İttifakı’ndaki kopuşlar üçüncü bir ittifak olan Onur İttifakı’na mı yarayacak sorusunu getiriyor.

DİKKAT ÇEKEN ZİYARETLER

Erken seçim tartışmaları hız kazanırken ve iktidar seçim için 2023’ü işaret ederken, Cumhurbaşkanı Erdoğan Saadet Partisi ve MHP’ye sembolik ziyaretlere devam ediyor. Erdoğan bu ziyaretlerini sıklaştırırken bir yandan da Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın gerçeği ve Aydın’a yapılan ziyaretler dikkatlerden kaçmıyor. 

ONUR İTTİFAKI’NDAN BAŞKA ALTERNATİF GÖRÜLMÜYOR

Öte yandan Türk siyasetinde özellikle 2023 yılında oy kullanabilecek olan 7 milyon kişiden oluşan Z kuşağı iktidar ve muhalefetin kıskacında. Z kuşağı ise yeni alternatifler peşinde. Bu bağlamda Onur Hareketi’nin oluşturduğu Onur İttifakı dışında başka bir ittifak çalışmasının sonuç vereceği düşünülmüyor. Çünkü seçmen, mevcut siyasi oluşumların birbirinin karşıtlığı üzerinden var olduğu görüşünde. Onur İttifakı ise mevcut ittifakların karşısında yepyeni bir alternatif olarak yer alıyor ve bu var oluşuyla Onur İttifakı, Anadolu insanı başta olmak üzere yeni oy verecek 7 milyon gencin de gönlüne girmeyi şimdiden başarmış gibi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat