Yavuz: “Her Zaman Hatırlayıp, Daima Sevgi, Saygı ve Hürmet Göstermeliyiz”

Genel 29 Eylül 2021 18:12
Videoyu Aç Yavuz: “Her Zaman Hatırlayıp, Daima Sevgi, Saygı ve Hürmet Göstermeliyiz”
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bağlar İlçe Başkanı Recep Yavuz, 1 Ekim Dünya Yaşlılar günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Yavuz mesajında: “Birleşmiş Milletler Teşkilatı, Dünya'daki yaşlı nüfusun giderek arttığını görerek, yaşlılara hak ettikleri değerin ve saygının gösterilmesi amacıyla, 1990 yılında, 01 Ekim tarihini “Dünya Yaşlılar Günü” olarak ilan etmiştir. Geçmişten günümüze bizlere saygı sevgi çerçevesinde hayat boyu tecrübelerini ve kültürlerini kuşaktan kuşağa aktaran, yeni nesil gençlerimizin de doğru bir şekilde yetişmesine ışık tutan büyüklerimize “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü” münasebetiyle tüm yaşlılarımıza saygı ve sevgilerimi sunuyorum. 

Hayatlarının büyük bir kısmını topluma ve ülkemize hizmetle geçirmiş bu büyüklerimiz, yaşlandıkları ve bakıma muhtaç oldukları bu dönemlerinde de hayatlarının sonuna kadar insan onuruna yaraşır bir şekilde kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak, hayatlarını kolaylaştırmak, onlara gereken sevgi, saygı ve ihtimamı göstermek toplum olarak hepimizin ortak sorumluluğudur. Yaşlılarımızı sadece bir günde değil, her zaman hatırlayıp, daima sevgi, saygı ve hürmet göstermeliyiz. 

Bu duygu ve düşüncelerle, 1 Ekim Dünya Yaşlılar gününü kutluyor, ömür boyu sağlıklı ve huzurlu bir yaşam temenni ediyor, saygı ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat