Yemeksepeti'nin yeni CEO'su Mert Baki oldu

Ekonomi 1 Kasım 2021 12:45
Videoyu Aç Yemeksepeti'nin yeni CEO'su Mert Baki oldu
A
a

Yemeksepeti’ndeki CEO’luk görevinden ayrıldığını duyuran şirketin kurucusu Nevzat Aydın, yerine Mert Baki’nin atandığını duyurdu. Ünlü CEO Nevzat Aydın, Yemeksepeti’ndeki görevinden ayrılma kararı aldı.

Yemeksepeti’nin kurucularından ve CEO’su Nevzat Aydın, CEO’luk görevinden ayrılma kararı aldı.

Nevzat Aydın’ın Yemeksepeti’nden ayrılma kararını almasının ardından CEO’luk görevine, 2011 yılında Yemeksepeti ailesine katılan ve halen İş Geliştirme’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Mert Baki’nin atandığı açıklandı.

"BİR DEVRİN SONUNA GELDİK"

Aydın, duyuruyu kişisel Twitter hesabından yaptı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Aydın, "Evet, bir devrin sonuna geldik. Jeff Bezos 25 yıl dayandı bense 21 yılı ancak görebildim." dedi.

"KUSURLARIM OLMUŞSA TEK TEK AFFOLA"

Nevzat Aydın, açıklamasına şöyle devam etti:

"Evet, bir devrin sonuna geldik. Jeff Bezos 25 yıl dayandı bense 21 yılı ancak görebildim. :) Yemeksepeti’ndeki CEO’luk görevimi artık genç ve farklı bir bakış açısına bırakmanın zamanı geldi. Yemeksepeti 9 bin çalışanı ile artık çok büyük, sektöründe de tüm haksız karalamalara karşın açık ara ile lider bir şirket ve ben artık aileme, kendime ve filantropiye daha fazla zaman ayırmak istiyorum. Hep elimden geldiğince hakkaniyetli, şeffaf ve inovatif bir yönetim göstermek istedim. Kusurlarım olmuşsa tek tek affola."

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat