YERELDE ÇALIŞAN GAZETECİLERİMİZİN ÇALIŞMA ŞARTLARI DÜZELTİLMELİDİR

Genel 21 Ekim 2021 12:43
Videoyu Aç YERELDE ÇALIŞAN GAZETECİLERİMİZİN ÇALIŞMA ŞARTLARI DÜZELTİLMELİDİR
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan  Malgaf, gazetecilerin çok zorlu şartlarda çalışmak zorunda olduğunu belirterek, çalışma şartlarının iyileştirilmesi gerektiğini belirtti.
Malgaf, "Medya, hayatımızın en önemli parçasıdır. Özellikle insanlar arasındaki iletişimde, kurumların tanıtılmasında, bilim ve teknolojik gelişmelerde ve bölgemizle ilgili her türlü bilgi ve haber hakkında bilgi edinilmesinde en önemli faktör de basın kuruluşlarımızdır.
Basının geçmişte olduğu gibi günümüzde de toplumsal yaşantımızda çok önemli bir yeri vardır. Öncelikle günümüzde teknolojik gelişmeler sonucu ulaşmış olduğumuz bilgi çağında basının önemi daha da artmıştır.

Basın mensuplarımız ve şeffaf bir toplumu mümkün kılan en önemli unsurlardan biri, özgür ve tarafsız basının varlığıdır. Haber ve bilgileri basın aracılığıyla toplumun istifadesine sunan, bu işin emekçileri de şüphesiz gazetecilerimizdir. Gece, gündüz, tatil, bayram, özel gün demeden durmadan mesai yaparak büyük bir özveriyle emek harcayan Adana da halkımızın sesi olan, hiçbir fedakarlık dan kaçınmadan her türlü ortam ve şartlarda birlikte görev yaptığımız, başta Adana Gazeteciler Cemiyeti olmak üzere, Adana ilinde yayın yapan tüm medya mensubu, gazeteci ve çalışanlarının “21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutlar”, Sağlık mutluluk ve başarı dileklerimi sunarım" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat