Yıldız: “Mübarek Ramazan Bayramını Kutluyorum”

Genel 12 Mayıs 2021 23:30
Videoyu Aç Yıldız: “Mübarek Ramazan Bayramını Kutluyorum”
A
a
Gelecek Partisi Bingöl İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Yıldız, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Yıldız mesajında: “Ramazan; bolluk ve bereketin temaşa ettiği, huzur ve güvenin yaşandığı, rahmet ve cömertliğin zirveye ulaştığı, bir rahmet ayıdır.  Bu yıl da geçmişte bildiğimiz ve yaşadığımız Ramazanlardan farklı olarak tüm dünyada ve ülkemizde de etkisini gösteren Covid-19 pandemisi sebebiyle sosyal mesafe kuralları içerisinde deneyimlediğimiz bir Ramazan ayını geride bırakıyoruz. 
Hep birlikte tedbirler eşliğinde evlerimizde bir Ramazan Bayramı daha geçireceğiz. Bu bayram da sevdiklerimizle aynı ortamı paylaşamasak da, sımsıkı sarılamasak da gönlümüzdeki sevgi ve saygıyı paylaşıp uzakları yakın edecek, yine bayramları bayram yapacak, bu müstesna günlerin fazilet ve erdemine kavuşacağız.
Tüm bunları konuşurken Müslüman kardeşlerimizin çektiği zulmü görüyoruz ve içimiz kan ağlıyor. Katil İsrail Kudüs’te vahşeti yaşatıyor. Kendini büyük atfeden devletler ise buna seyirci kalıyor. Orta Doğu’da yaşananlar bizleri derinden etkiliyor. Müslümanlara zulmü reva görenleri Rabbimin adaletine havale ediyorum. Tüm islâm aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat