YILDIZLAR: “BU CESUR KADRO İLE TÜRKİYE İYİ OLACAK”

Genel 22 Ekim 2021 14:41
Videoyu Aç YILDIZLAR: “BU CESUR KADRO İLE TÜRKİYE İYİ OLACAK”
A
a
İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, 25 Ekim İYİ Parti 4. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Yıldızlar mesajında: "İYİ Parti ülkemizin büyük sıkıntılar yaşadığı, ümitlerin karardığı bir dönemde 25 Ekim 2017 tarihinde Genel Başkanımız Meral Akşener öncülüğünde, ‘Cesurlar hareketi’ olarak Türk siyaset sahnesine güneş gibi doğmuştur. Bu güneş her geçen gün daha çok yükselmekte ve Aziz Milletimizin geleceğine umut ışığı olmaktadır. 

Bugün hareketimizin, duruşumuzun, davamızın İYİ Parti çatısı altına girişinin 4. yıldönümü. Bizler bu yola çıkarken ‘cesurlar hareketi’ olarak Genel Başkanımız Meral Akşener’in inançlı ve dik duruşu ile 25 Ekim 2017 tarihinde İYİ Parti kimliği ile siyaset sahnesinde yerimizi aldık. Başta Genel Başkanımız Meral Akşener olmak üzere her partilimiz İYİ Parti bayrağını en yukarıya taşımak için gece gündüz demeden büyük güç ve emek harcıyor. Kadını, erkeği, genci ve yaşlısıyla tüm Türkiye bizlere güvendi ve inandı. Bugün ülkemizde umutlar tekrar alevlendiyse, milletimizin bize; İYİ Parti’ye inanç ve güvenindendir. 
Milletimiz yıllardan beri yol yaptık köprü yaptık diye övünenlerin en önemli sorunumuz olan eğitimde, kültürde, ekonomide başarısız olduk itirafının cezasını mutlaka bu iktidara kesecektir. Yeni nesillerin heba edilmemesi için İYİ Parti ilk seçimlerde iktidar olacaktır. Bizler, Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin önümüze koyduğu hedefe, gösterdiği çizgiden ayrılmadan ve hiç durmadan çalışacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bu cesur kadro ile Türkiye İYİ olacak. Bu duygu ve düşüncelerle partimizin dördüncü kuruluş yıl dönümünü kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat