Yıldızlar: “Kör ve Sağır Olmamızı Bekleyenler Daha Çok Bekleyecekler”

Genel 14 Nisan 2021 21:52
Videoyu Aç Yıldızlar: “Kör ve Sağır Olmamızı Bekleyenler Daha Çok Bekleyecekler”
A
a
İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, Merkez Bankası'ndan kaybolduğu söylenen 128 Milyar Dolar'a ilişkin bir basın açıklaması gerçekleştirdi.  

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Yıldızlar açıklamasında: “Ülkemizin geldiği noktada vatandaşımızın patates, soğan, domates gibi yaşamsal ihtiyaçlarının dahi gündem oluşturduğu, esnafımızın, çiftçimizin kan ağladığı bu günlerde 128 Milyar Dolar nerede sorusunu münasebetsizce bulunduğunu söyleyen bir iktidar var. 
 
   Bizler vatandaşımızın İYİ’liği için bu soruyu sormaya mecburuz. Bundan daha doğal bir durum yoktur. Türkiye sahipsiz değildir. Biz ülkemizin kaderinin yanlış adımlarla karartılmasını istemiyoruz. Tutuklanan Savunma Sanayi Başkanlığı Eski Proje Müdürü'nün evinde 1.5 milyon Euro, banka hesabında ise 7.5 milyon TL ele geçirildi. Bize ekonomi dersi verilecekse bunu ekonomiden anlayanlar yapmalıdır. Bugün geldiğimiz noktada ekonomi bitmiştir. Bunu görmemek için kör ve sağır olmak gereklidir. Bizden kör ve sağır olmamızı bekleyenler daha çok bekleyecekler. Bu ülkenin İYİ’liği için doğru bildiğimiz inandığımız her konuda vatandaşımızın yararına çalışmaya devam edeceğiz. İktidar İYİ olacak, Türkiye İYİ olacak” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat