YİNE BİR YARGI KARARI TOPLUM VİCDANINI YARALAMIŞTIR

Genel 30 Haziran 2021 23:21
Videoyu Aç YİNE BİR YARGI KARARI TOPLUM VİCDANINI YARALAMIŞTIR
A
a
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, "Emanetlerimize sahip çıkacağız. Adaletin doğru tecelli etmesi için var gücümüzle çalışacağız. O iğrençliği yapan şahıslar bu toplum içerisinde rahat dolaşamayacak" dedi.

Türkiye, anneleri, üvey babaları ve onların arkadaşlarının tacizlerini çizerek anlatan 7 yaşındaki kız çocuğu ve 10 yaşındaki ağabeyini konuşuyor. Elmalı'da görülen davada sanıkların tutuksuz yargılanmasına karar verilmesine, sosyal medyadan büyük tepki geldi.

Dava sonucu hakkında açıklamalarda bulunan İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, "Yargıya olan bu son verilen kararla tamamen yok olmuştur. Ne yazık ki o çocukları koruması gereken ve faillerini en ağır biçimde cezalandırması gereken yargı, o iğrençliği yapan kişileri serbest bırakarak, toplum vicdanını  bir kez daha yaralamışlardır. Allah'ın emaneti olan çocuklarımızı yine koruyamadık. Acilen bu karar sonrası gerekenler yapılmalı, bu iğrençliği yapan ahlak ve vicdan yoksunu bu kişilerin toplum içerisinde rahat bir şekilde dolaşması engellenmeli ve en ağır şekilde cezalandırılmalıdır. Süreci yakından takip edeceğiz. Emanetlerimize sahip çıkacağız" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat