YÜKSEL: BAKAN NEBATİ GERÇEKLERDEN UZAK YAŞIYOR!

Genel 18 Aralık 2021 20:38
Videoyu Aç  YÜKSEL: BAKAN NEBATİ GERÇEKLERDEN UZAK YAŞIYOR!
A
a
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin "1261 TL'ye ev var" söylemleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Yüksel, Nebati'nin halkın gerçeklerinden uzak yaşadığına vurgu yaparak açıklamaları ciddiyetsiz bulduklarını söyledi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, "Bakan Nebati'nin ciddiyetsiz tavrı çok rahatsız edici. Halkın derdini anlatıyoruz. Hayır ucuza ev var diyor. Nasıl var? Biz neden göremiyoruz? Bu nasıl bir tavırdır. Siz nerede yaşıyorsunuz? Belli ki kendinize bir dünya kurmuşsunuz. Ama hayat sizin yaşadığınız gibi toz pembe değil. Halkın gerçeklerinden uzak yaşayanlara göre ülkede her şey yolunda, enflasyon yok, dolar artmıyor. Ama bunu yaşayan halkımız, her geçen gün fakirleşiyor" dedi.
Geçtiğimiz hafta başı yurdun aşçısı tarafından satırla kesilen üniversite öğrencisini hatırlatan Yüksel; "Ucuza ev, yurt bulamayıp bunu canıyla ödeyen öğrencilerimiz var. 18 yaşında ki genç Sami'yi unutmadık. Onun gibi binlerce öğrenci var ev, yurt bulamayan. Milletin aklıyla alay edercesine diyorlar ki 1.200 küsur liraya ev var. Varsa söyleyin öğrencilerimiz kiralasın" ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat