YÜKSEL: GİRESUN’UN YİĞİT HALKINA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Genel 21 Aralık 2021 15:23
Videoyu Aç YÜKSEL: GİRESUN’UN YİĞİT HALKINA TEŞEKKÜR EDİYORUM
A
a
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ında katılımıyla Giresun’da düzenlenen üye katılım programına yoğun katılım sağlayan hemşehrilerine teşekkür etti.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, partililerin yoğun katılım gösterdiği ve Giresun’da son yıllarda düzenlenen en kalabalık siyasi parti toplantısı sonrası teşkilatlara ve partililere teşekkür etti.

Yüksel, “Ülkenin durumundan haberi olmayanlar, saraylarda oturup sokaklardan haberi olmayanlar, gördüler ki durum onların anlattığı gibi değil. Nerden bileceksiniz, sokaktan, halktan vatandaştan haberleri yok. Gençlerin, annelerin, babaların, esnafın, çiftçinin sorunlarını bilmiyorlar. Eğitimin dibe vurduğu, ekonominin sıfır olduğu, adaletin kaybolduğu bir dönemde İYİ’ler geldi. Allah bu İYİ’leri harekete geçiren Genel Başkanımız Meral Akşener’den razı olsun” dedi.
Giresun’un yiğit halkına teşekkür ediyorum diyen Yüksel şunları kaydetti; “Teşekkürler GİRESUN, varolun sevgili hemşehrilerim. Yapılan üye katılım törenine ilgi büyük oldu. Törene katılan Teşkilat Başkanımız ve Ankara Vekilimiz Sn.Koray Aydın, Trabzon Vekilimiz Sn.Hüseyin Örs, GİK üyemiz Sn.Yavuz Aydın ile törenimizi şereflendiren diğer Genel Merkez Yöneticilerine, Ordu ve Trabzon İl Başkanlarına ve töreni hazırlayan İl Başkanıma, yönetimine ve İlçe Başkanlarımıza ve yönetimlerine, Gençlik Kollarımıza ve tüm katılan üyelerimize, halkımıza teşekkür ediyor.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat